تشریفات مجالس

باغ عمارت

باغ عمارت به مکانی بزرگ همراه با امکاناتی متنوع گفته می شود. که در آن می توان انواع مراسم در زمینه های مختلف را اجرا کرد. چنین مکانی نه فقط برای مراسم شادی بلکه برای مراسمی مانند گردهمایی سران و مراسمات بسیار خاص و همچنین برای عکاسی مجالس و تولید فیلم اینگونه جشن ها نیز مورد استفاد قرار می گیرد.

باغ عمارت
در واقع باغ عمـارت ها می توانند برای مقاصد خاصی مورد استفاد قرار گیرند:
– برگزاری مراسم جشن، عروسی و…
– برگزاری میتینگ های سیاسی و مراسم سران
– استفاده به عنوان عکاسی در زمینه های مختلف به خصوص جشن عروسی و تولید فیلم عروسی
این چند مورد از مهم ترین موارد استفاده از اینگونه باغ های زیبا همراه با ساختمان هایی بزرگ و مجلل است.

باغ عمارت سران

باغ عمارت سران یک فضای سبز و زیبا است که دارای یک ساختمان مجلل یا مدرن می باشد. این فضا می تواند برای برگزاری مراسم های مختلف مانند عروسی، جشن تولد، مهمانی خانوادگی، گردهمایی دوستانه، کنفرانس، سمینار و … استفاده شود. باغ عمارت سران چندین ویژگی دارد که آن را به گزینه ای مناسب برای برگزاری مراسم های شاد و خاطره انگیز تبدیل می کند:

 • باغ عمارت سران فضایی آرام و دلنشین را فراهم می کند. که می تواند برای شما و مهمانان شما لحظاتی خاص و فراموش نشدنی ایجاد کند.
 • این باغ عمارت امکانات و خدمات متنوعی را در زمینه تزئینات، صدا و نور، غذا و نوشیدنی، عکاسی و فیلمبرداری، موسیقی و سرگرمی، امنیت و پارکینگ و … در اختیار شما قرار می دهد.

نکات مهم در انتخاب بهترین باغ عمارت

برای انتخاب بهترین باغ عمارت برای مراسم خود، باید مواردی را در نظر بگیرید. و بدون اطلاع قبلی از این نکات آن را رزرو نکنید. برخی از این نکات عبارتند از:

 • لوکیشن و میزان دسترسی باغ عمارت را بررسی کنید و مطمئن شوید که برای شما و میهمانانتان دسترسی مناسبی دارد.
 • ظرفیت و فضای باغ عمارت باید متناسب با تعداد میهمانان شما باشد.
 • امکانات و خدمات باغ عمارت را مقایسه کنید و مطمئن شوید که با نیازها و انتظارات شما مطابقت داشته باشد.
 • بودجه خود را در نظر بگیرید و باغ عمارتی را انتخاب کنید که با بودجه شما هماهنگ باشد.
 • تمیزی و نظافت محیط باغ و سالن مسئله بسیار مهمی است که در زمان انتخاب آن باید توجه ویژه ای داشته باشید. وجود پشه یا بوی نامطبوع ممکن است باعث آزار مهمانانتان شود. همچنین تمیزی سرویس بهداشتی و رختکن را نیز در نظر داشته باشید.
 • سیستم گرمایش و سرمایش سالن را چک کنید و باغ عمارتی را انتخاب کنید که فضای سالن تهویه مناسب را داشته باشد. جشنی که برگزار می کنید، چه در فصل سرد سال باشد چه در فصول گرم، باید فضای سالن باغ تالار تهویه مناسب را داشته باشد.
 • باغ عمارتی را انتخاب کنید که دارای پارکینگ اختصاصی باشد. در صورتی که باغ تالار دارای پارکینگ اختصاصی نباشد، مهمانان از قرار دادن خودروهای خود در خارج از محیط باغ احساس امنیت نخواهند داشت.
 • بی خطر بودن محیط باغ را ارزیابی کنید و مطمئن شوید که باغ عمارتی را انتخاب کنید که محیطی بیخطر داشته باشد. وجود چاه، ارتفاع های خطرناک، استخر و … ممکن است برای کودکان حاضر در مراسم شما پر خطر محسوب شود.

برگزاری مراسم در باغ عمارت

امروزه باغ عمارت ها از محبوبیت زیادی بین مردم برخوردار شده اند. بطوریکه برای برگزاری یک مراسم لوکس و لاکچری از باغ عمارت استفاده می کنند. معمولا مراسمات مربوط به عقد و عروسی را در باغ عمارت برگزار می کنند. البته نمی توان گفت این مسئله صرفا محدود به عروس و دامادها است. بلکه گاها پیش می آید مراسماتی همچون جشن فارغ التحصیلی، مهمانی های بزرگ خانوادگی، جشن های تولد و … را نیز در باغ عمارت برگزار می کنند. اما جشن عروسی و عقد مرسوم تر است. چون عروسی یکبار برای هر فردی اتفاق می افتد. و عروس و داماها ترجیح می دهند بهترین شب عروسی خود را مکانی مجلل جشن بگیرند.

چرا باغ عمارت سران را پیشنهاد می کنیم؟

یکی از ویژگی هایی که هر باغ یا عمارتی باید داشته باشد، وجود باغ و عمارت در یک مکان است که باعث می شود کارایی و محبوبیت بیشتری داشته باشد. چرا که عروس و داماد می توانند دو موقعیت متفاوت را همزمان در اختیار داشته باشند. به عنوان مثال، می توانند شام را در عمارت و سایر مراسم را در باغ اجرا نمایند.

یکی دیگر از ویژگی های این باغ عمارت، فضای سبز با موقعیت و آدرس مناسب و مکانی عالی است. در ادامه امکانات این باغ عمارت را به صورت دقیق تر بیان می کنیم.

مزایای برگزاری جشن در باغ عمارت

علاوه بر زیبایی و مجلل بودن باغ عمارت دلایل دیگری نیز وجود دارد که افراد را متقاعد می کند که مراسمات خود را در باغ عمارت برگزار کنند. از جمله:

جلوه های خاص و بی نظیر باغ عمارت

جلوه های خاص در باغ عمارت به معنی وجود لوکیشن های خاص برای عکاسی است. بطوریکه عروس و داماد را از رفتن به آتلیه و باغ برای عکاسی منصرف می کند. همچنین علاوه بر عروس و داماد مهمانان نیز می توانند از محیط زیبا و لوکیشن جذاب باغ عمارت برای عکاسی بهره ببرند.

طراحی مدرن و کلاسیک

باغ عمارت با برخورداری از طراحی کلاسیک و مدرن به طور همزمان، باعث ایجاد محبوبیت بین مردم شده و افراد با هر سلیقه ای می توانند از باغ عمارت برای برگزاری مراسماتشان استفاده ککند.

نورپردازی بی نظیر و حرفه ای

در باغ عمارت سقف ها به گونه ای طراحی شده است که نور بی نظیری را منعکس می کند. نورپردازی و نقاشی هایی که در سقف و دیوار باغ عمارت وجود دارد، باعث زیبایی دوچندان آن شده است.

ظرفیت بالا برای پذیرش مهمان

باغ عمارت ها معمولا برای افرادی مناسب است که مهمانان زیادی دارند. و تالار و سالن پاسخگوی این تعداد از مهمانان نباشد. اگر در باغ عمارت مراسم برگزار می کنید، به هر تعداد که بخواهید می توانید مهمان دعوت کنید.

صرفه جویی در هزینه های دیزاین محیط و گل آرایی

از دیگر مزایای برگزاری مراسم در باغ عمارت، صرفه جویی در هزینه های دیزاین محیط است. معمولا در برگزاری مراسمات جشن و عروسی هزینه های زیادی صرف دیزاین و طراحی محیط می شود. اما باغ عمارت خود یه مجموعه منحصر بفرد در زیبایی است. و نیازی به دیزاین ندارد.

امکانات باغ عمارت

امکانات و خدمات ویژه ای که در چنین مکان مجلل و باشکوهی ارائه می شود در واقع همان رمز پیروزی اینگونه مکان هاست. در نتیجه می بایستی بهترینها را برای استفاده در آن محیا نمود:
– فضای سبز بسیار بزرگ با گنجایش افراد بسیار زیاد
– درختانی زیبا برای ایجاد نمایی باشکوه
– میز و صندلی هایی زیبا و شیک در هماهنگی کامل با طراحی باغ
– کادر حرفه ای و دوره دیده
– عکاسان و فیلمبرداران کاملاً حرفه ای همراه با ابزار مدرن و بروز
– …

منوها و خدمات متنوع باغ عمارت

لازمه هر مکان برگزاری مراسمات مختلف، داشتن منوهای برتر و متنوع برای سلیقه های مختلف است خصوصاً اینکه موضوع تا حد زیادی با خانمها در ارتباط باشد. در یک باغ عمـارت می بایستی منوهای فراوان در کنار آفرهای مختلف همراه با پکیج های رویایی خارق العاده ارئه شود تا بهترین لحظات زندگی افراد برای ثیت در تاریخ زندگی ایجاد شود.
به همین دلیل می توان در هر باغ عمارتی لیستی بلند از خدمات را مشاهده نمود. امکاناتی مانند بهترین نوشیدنی ها و غذاها، بهترین طراحی میز و صندلی ها مطابق با متدهای روز دنیا، آتش بازی حرفه ای و نورانی کردن فضا و آسمان برای ایجاد شبی خاطره انگیز، بهترین نورپردازی باغ و عمارت برای داشتن ویو و منظره ای بی نظیر هم برای برگزاری جشن ها و هم برای ثبت و ضبط فیلم و عکس و دهها خدمات بسیار برتر دیگر.

 

ویژگی های لاکچری یک باغ عمارت

آیا واقعاً لازم است اینگونه باغ هایی که همراه با ساختمان هایی مجلل در کنارشان هستند حتماً بسیار لوکس بوده و بهترین ها را ارائه دهند؟

واقعیت این است؛ در دنیایی زیست می کنیم که تمامی افراد در پی بهترین ها هستند و تمام تلاش انسان بر این موضوع تمرکز یافته تا بهترین ها را تصاحب کند. حال تصور کنید فردی علاوه بر این خصوصیات ذاتی انسان ها، دارای تمکن و قدرت مالی فراوان هم باشد و قرار بر برگزاری جشن خاطره سازی مانند عروسی باشد، در چنین شرایطی آیا می توان یک مکان ساده و معمولی ارائه کرد؟!

در این شرایط بهتر است ویژگی های بسیار لوکس زیر به چنین افرادی ارائه شود:

 • طراحی باغ به شکلی بسیار هنری و مطابق با طرح های روز اروپا
 • درختان و گیاهان زینتی بسیار گرانقیمت و زیبا
 • نمایی جذاب هم از پایین و هم از نمای بالایی باغ برای تصویربرداری رویایی
 • وسعت بسیار زیاد برای گنجاندن تعداد میهمانان بیشتر و راحتی آنها
 • استفاده از لوکس ترین میز و صندلی
 • کارد و چنگال لوکس و مجلل
 • منوی فوق لاکچری و مملو از بهترین غذاها و دسرها
 • بهترین نورپردازی و حرفه ای ترین در نوع خود

در یک باغ عمارت لوکس و لاکچری باید تمامی این امکانات و ویژگی ها وجود داشته باشد.

رزرو باغ عمارت برای جشن تولد

اجرای مراسم شادی، لذت خاص خود را دارد که جشن تولد یکی از مهم ترین جشن ها در این زمینه است. برای برگزاری جشن تولد، بیشتر عادت داریم چنین جشنی را مختصر و مفید و در منزل اجرا کنیم که منطقی نیز هست. اما گاهی برخی افراد با توجه به شرایط شغلی، اجتماعی و همچنین تعداد بسیار فراوان میهمان ها بایستی این جشن خاطره انگیز را در مکانی بزرگ با امکاناتی خاص اجرا کنند، در چنین شرایطی باغ عمارتها یکی از بهترین و ایدئال ترین مکان ها برای انجام مراسم جشن تولد بزرگ و لاکچری هستند.

تمامی امکانات لازم از جمله میزهای بزرگ و بسیار زیبا، نورپردازی های خاص جشن تولد، لوازم مورد نیاز از جمله میز و صندلی برای نشستن میهمان ها، کارد و چنگال برای برش و میل کردن کیک، انواع پیش دستی در طرح های مختلف و دهها مورد بسیار شیک دیگر در بـاغ عمـارت در بهترین شرایط محیاست تا بتوان جشن تولد رویایی را در این مکان زیبا برگزار کرد.

همچنین سیستم پیشرفته فیلمبرداری از زمین و آسمان در کنار استفاده از طراحی های خاص باغ که فقط مختص جشن های تولد لاکچری ست را باید به این لیست بلند بالا و فوق لاکچری باغ عمارت اضافه کرد.

وسعت باغ عمارت

وسعت و ابعاد باغ عمارتها موضوعی بسیار مهم در چگونگی برگزاری مراسم مختلف است. در برگزاری هر جشن و مراسمی، قاعدتاً می بایستی افراد مختلفی از بین دوستان و آشنایان دعوت شوند و حضور این افراد در یک مکان کنار یکدیگر، همچنین پذیرایی از آنها نیازمند وجود مکانی بزرگ و راحت همراه با امکانات ویژه است. چنین امکاناتی را باید در فضایی وسیع فراهم نمود تا همه راحت و شاد باشند.

در واقع وسعت چنین مکانی، با توجه به اهداف آن تعیین می شود. در بهترین شرایط وسعتی در حدود 3 تا 9 هزار متر می تواند برای جشن های متوسط و بزرگ در فضای باز و سرسبز کافی باشد. همچنین برای جشن هایی بسیار بزرگتر نیز می توان فضایی به وسعت بیش از 10 هزار متر را نیز در نظر گرفت که شرایطی بسیار لاکچری و ایدئال خواهد بود.

تمامی این ویژگیها در باغ عمارت سران محیا و آماده است.

در مجموعه خدمات مجالس لاکچری سران نه تنها تمامی این ویژگی های فوق لاکچری به شکلی کامل محیاست بلکه نوع آرایش و استفاده از درختان و گل های زینتی نیز در نوع خود بی همتاست. نتیجه و تاثیر این همه دقت در فضای باغ را می توان پس از پایان جشن و در فیلم های ضبط شده مشاهده کرد

 

باغ عمارت

 لوازم ضروری جهت عکاسی فرمالیته عروسی در باغ عمارت

برای عکاسی فرمالیته عروسی در باغ عمارت، شما به لوازم ضروری زیر نیاز دارید:

 1. دوربین: برای عکاسی فرمالیته عروسی، دوربین حرفه‌ ای با حداقل یک لنز کیت و یا لنز پرتره برای عکاسی از زوایای مختلف، ضروری است.
 2. تراپود: برای عکاسی در باغ عمارت، تراپود حرفه‌ ای برای نگهداری دوربین در موقعیت ‌های مختلف و قرار دادن دوربین در ارتفاعات مختلف بسیار مفید است.
 3. فلاش: اگر شما در شرایط نوری دشوار عکاسی می‌ کنید. فلاش حرفه‌ ای با توان کافی برای روشن کردن محیط، لازم است.
 4. باطری: برای عکاسی بلند مدت، باطری ‌های زائد برای دوربین خود را به همراه داشته باشید.
 5. دیسک فیلتر: برای کاهش درخشش و تعادل رنگ، دیسک فیلترهای حرفه ‌ای برای دوربین شما بسیار کارآمد هستند.
 6. کیف حمل: برای حمل دوربین، لنز‌ها، و لوازم جانبی، یک کیف حمل حرفه ‌ای که محافظت از تجهیزات شما را تامین می ‌کند، لازم است.

به طور کلی، برای عکاسی فرمالیته عروسی در باغ عمارت، لازم است تمامی لوازم ضروری را با خود داشته باشید. تا بتوانید عکس‌ های خیره کننده و حرفه‌ ای را از عروس و داماد در باغ عمارت بگیرید.

دکوراسیون و اکسسوری های جذاب باغ عمارت سران

باغ عمارت سران محلی زیبا و شگفت انگیز برای برگزاری مراسم عروسی و جشن ‌های دیگر است. برای دکوراسیون و اکسسوری ‌های جذاب باغ عمارت، می ‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

 • روشنایی: نورپردازی و روشنایی مناسب می ‌تواند باغ عمارت را شب‌ ها زیباتر کند. می ‌توانید از چراغ ‌هایی با طرح ‌ها و رنگ ‌های مختلف و همچنین چراغ ‌های قناری و شمع‌ های دکوراتیو استفاده کنید.
 • مبلمان و صندلی ‌ها: صندلی ‌های چوبی با طرح‌ های قدیمی و مبلمان با خطوط ساده و رنگ‌ های طبیعی می ‌توانند. برای تزیین باغ عمارت استفاده شوند.
 • آبنما و استخر: آبنما و استخرهای زیبا می ‌توانند باغ عمارت را تزیین کنند. و امکان آرامش و استراحت را برای مهمانان فراهم کنند.

در کل، تزیین باغ عمارت به دلخواه شما و سلیقه شماست. هنگام تزیین باغ، بهتر است از رنگ ‌های طبیعی و طرح ‌های ساده استفاده کنید تا به محیطی آرام و دل‌نشین تبدیل شود. البته ناگفته نماند تمامی تزیینات لازم جهت برگزاری یک جشن لاکچری در باغ عمارت سران وجود دارد اما چنانچه تمایل به تعویض دکوراسیون دارید، می توانید از موارد گفته شده در بالا بهره مند شوید.

وظایف و مسئولیت های مدیریت عمارت ملل

یکی از مسئولیت ها و وظایف مدیریت عمارت ملل مدیریت و برنامه ریزی کارها با توجه به زمانی که در اختیار دارید، می باشد. مدیریت این مجموعه به طورمنحصربه فردی بر روند اجرای کار نظارت دارد و به شما اطمینان می دهیم که هیچ مشکلی باعث استرس و نگرانی شما نشود.
در بسیاری از تالارها و باغ ها ممکن است مشکلات زیادی از جمله عدم ایجاد هماهنگی بین دو میزبان، جای پارک ماشین و بسیاری از مشکلات دیگر پیش بیاید. اما در باغ عمارت سران با برنامه ریزی از قبل تعیین شده و زمان دقیق کارها هیچگونه مشکلی ایجاد نمی شود. زیرا مدیریت مجموعه خود را در  قبال تمامی کارها و افراد و مهمانان مسئول می داند.

نحوه رزرو باغ عمارت سران

برای مراسمی که قصد برگزاری آن را دارید، حتما برنامه ریزی های مختلفی دارید. و عوامل زیادی از جمله باغ چگونه باید باشد، ابعاد آن چقدر است، طراحی باغ عمارت، امکانات باغ قصر، قیمت رزرو باغ و … در این برنامه ریزی شما تاثیرگذار است.

تمام خواسته ها و نظرات شما در مورد مکانی که می خواهید رزرو کنید. طبیعی است و باغ عمارت شیک و مجلل باید این موارد را در نظر داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

برای رزرو باغ عمارت لازم است بعد از تماس با این مجموعه از طریق شماره های موجود در وبسایت، هماهنگی های لازم را جهت ورود به این باغ بزرگ و زیبا انجام دهید. تا از نزدیک تمام امکانات و امکانات این باغ مجلل را ببینید. به این ترتیب می توانید برنامه های خود به طور دقیق تر و منظم تر اجرا کنید.
قیمت رزرو باغ عـمارت سران نیز با توجه به تعداد مهمان، تعداد ساعات جشن، نوع غذا و پذیرایی و سایر موارد مشابه و با توافق شما تعیین می شود.

هزینه رزو باغ عمارت

با توجه به امکانات چنین مکان هایی می توان قیمت های مختلفی برای رزرو آنها مشاهده کرد. چگونگی برگزاری مراسم، کیفیت برگزاری آن، تعداد میهمانان دعوت شده، کیفیت تصویربرداری و عکاسی و دهها عامل دیگر به صورت مستقیم در تعیین مبلغ نهایی رزرو یک باغ عمـارت موثر هستند.
با تصمیم گیری قطعی در مورد خواسته های خود، می توانید با مشاوره مدیران بـاغ عمـارت به قیمتی مناسب دست یابید.

 

باغ عمارت سران

تشریفات سران،جشن عروسی،عقد،نامزدی

بدون نطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *