گل آرایی
گل آرایی به چینش حرفه ای، زیبا و قرار دادن گل های مختلف در کنار هم به شکلی که سبب زیبایی و جذابیت فراوان گردد گفته می شود. از این گل ها در مراسم و جشن های مختلف برای تزیین و زیباسازی بیشتر فضا استفاده می کنند. امروزه گـل آرایـی تبدیل به یکی از مهم ترین کارهای مربوط به مراسمات مختلف شده است.
اطلاعات بیشتر
موزیک بند و دیجی
مراسم عقد و عروسی یکی از ماندگارترین خاطرات زندگی هر کسی است. و ثبت این خاطرات زیبا برای عروس و داماد بسیار اهمیت دارد. هر دختر و پسری از سال های قبل از ازدواج رویای ...
اطلاعات بیشتر
سفره عقد
سفره عقد و چیدن آن به شکلی که هم مورد قبول خانواده عروس و داماد بوده و هم تحسین میهمان ها را برانگیزد یکی از مهم ترین و جذاب ترین موضوعات قبل از ازدواج است. اهمیت این سفره زیبا و خاطره انگیز تا حدی ست که امروزه حتی موسسات و شرکت هایی برای نوع دیزاین، دکوراسیون و چینش آن در حال فعالیت هستند.
اطلاعات بیشتر
آتلیه فیلمبرداری و عکاسی
یکی از مهم ترین کارهایی که در شب عروسی انجام می شود و برای همیشه نیز ماندگار خواهد بود، عکاسی و فیلمبرداری است. هر فردی در برگزاری عروسی خود نهایت حساسیت را به خرج می دهد.
اطلاعات بیشتر
دسته گل و ماشین عروس
دسته گل و ماشین عروس دو گزینه بسیار مهم و جذاب برای عروس و دامادها بویژه عروس خانم هستند تا بوسیله آنها بتوانند زیبایی و جذابیت محفل شاد خود را رنگین تر و جذابتر کنند.
اطلاعات بیشتر
آتش بازی
آتش بازی تفریحی بسیار جذاب و دوست داشتنی ست که امروزه تقریباً در تمامی کشورها و در هر کدام به شکل و شیوه ای خاص انجام می شود. از این شیوه مهیج ...
اطلاعات بیشتر