تشریفات ملل

تشریفات تهران

اگر بخواهیم ده سال پیش را برای برگزاری مراسم های جشن و عروسی در نظر بگیریم، باید بگوییم مراسمات به گونه ای بود که هر کسی با هر شرایط اقتصادی می توانست عروسی بگیرد و شرایط اقتصادی طوری بود که همه می توانستند یک جشن هرچند کوچک بگیرند. اما امروزه با توجه به شرایط مالی و اوضاع بد اقتصادی به وضوح می بینیم که اکثر اقشار جامعه با شرایط بد مالی مواجه هستند. ولی با همه این موارد باز هم عروسی مسئله مهمی است که نمی توان از آن به راحتی گذشت. برگزاری جشن عروسی اهداف مهمی دارد که یکی از مهم ترین آن حضور والدین و بستگان و دوستان در بهترین شب زندگی انسان است. امروزه مراسمات را در تالارها و باغ ها برگزار می کنند که هم میزبان راحتتر باشد و هم میهمانان. در این نوشته به مبحث تشریفات تهران به طور کلی می پردازیم.

 

تشریفات تهرانتشریفات چیست؟

به مجموعه ای از فعالیت های یک گروه یا تیم حرفه ای که برای برگزاری مراسم مختلف انجام می دهد، تشریفات مجالس می گویند.

برگزاری مراسماتی همچون عقد و عروسی جزییات زیادی را شامل می شود که موجب ایجاد استرس در میزبان می شود. به همین جهت توصیه می شود کارها و تشریفات را به افرادی بسپارید که تجربه این کار را دارند. امروزه شرکت هایی برای برگزاری مراسمات ایجاد شده اند که صفر تا صد کارها را بعهده می گیرند.

مزایای برگزاری مراسم توسط تشریفات تهران

مدیریت و صرفه جویی در وقت و زمان

هنگام برگزاری مراسمات جشن و عروسی داشتن زمان یکی از مهم ترین نکات برای بهتر برگزار شدن مراسم است. اما اگر بخواهید تمامی امور را خود به عهده بگیرید، قطعا زمان کم می آورید. تشریفات تهران با مدیریت زمان و انجام کارها به طور دقیق و حرفه ای به درستی مراسم را برگزار و از مهمانا شما پذیرایی می کند.

برگزاری مراسم با توجه به بودجه میزبان

یکی دیگر از مواردی که می توان جزو مزایای برگزاری مجالس توسط تیم تشریفات تهران باشد، این است که به اندازه بودجه خود هزینه صرف خواهید کرد. چون شرکت های تشریفاتی قبل از برگزاری مراسم در طی مشاوره هایی که به شما می دهد، مجلسی با توجه به بودجه شما پیشنهاد می کند.

تجربه و مهارت

این توع شرکت ها چون تجربه برگزاری مراسم های مختلفی را دارند، طبیعتا مهارت کافی نیز در برگزاری مراسم دارند. و جشن های شما را بدون هیچگونه کم و کاستی انجام می دهند.

برگزاری مراسم با استفاده از برترین متد روز دنیا

قطعا همه ما مایل هستیم که مراسمات خود را به شکلی مدرن و به روز برگزار کنیم. به این صورت که به روزترین دیزاین ها، غذاها و تم ها را در مراسم خود داشته باشیم. با استفاده از تشریفات این امکان محقق می شود و می توانید جشن خود را همانطور که دوست دارید با توجه به جدیدترین متدهای روز دنیا برگزار کنید و از افراد با تجربه در این زمینه استفاده کنید.

نداشتن استرس و دغدغه در بهترین روز زندگی خود

اگر کارها مطابق با اصول و برنامه پیش برود، قطعا شما نیز استرسی نخواهید داشت و با خیال راحت به آرایشگاه، آتلیه و … می رسید.

وظایف موسسه تشریفات مجالس

موسسه تشریفات مجالس وظایفی را برعهده دارد که باید در حین برگزاری مراسم به آن ها توجه ویژه ای داشته باشد. این موارد عبارتند از:

  • مدیریت مراسم و زمان بندی درست و انجام تمامی کارها طبق برنامه ریزی
  • ایجاد هماهنگی بین متصدیان موسیقی، فیلمبرداری و کترینگ
  • چک کردن لحظه ای میزهای مهمانان و برطرف کردن نیاز آن ها
  • نظافت سالن و سرویس بهداشتی و چک کردن آن
  • چک کردن سیستم گرمایشی و سرمایشی و رفع سریع اختلالات و مشکلات
  • انتخاب سالن براساس تعداد مهمانان و ظرفیت سالن
  • هماهنگی با طراح و دیزاینر و آماده سازی سالن و تم آن
  • مدیریت صحیح در نحوه پذیرایی از مهمانان
  • طراحی و دیزاین میز شام عروس و داماد
  • مدیریت پذیرایی و سرویس دهی به میهمانان

تشریفات تهرانهزینه تشریفات مجالس

شاید در وهله اول تصور کنید که هزینه تشریفات مراسم بالاست اما در حقیقت این گونه نیست. زیرا با استفاده از منوی متنوعی که در اختیارتان قرار می گیرد، شما می توانید هزینه تشریفات را با توجه به بودجه خود تعیین کنید. و دقیقا تمامی برنامه ها و گزینه های مراسم را نیز معین خواهید کرد. در حقیقت برعکس چیزی که تصور می شود، هزینه عروسی با تشریفات کمتر نیز خواهد شد. به طور مثال برای برگزاری یک مراسم عقد همه چیزهایی که نیاز است، در مجموعه تشریفات متناسب با وسعت مجلس شما فراهم می شود. و اگر انتخاب درستی داشته باشید، هزینه نیز مناسب تر خواهد بود. مثلا زمانیکه تعداد مهمان های شما کم است نیازی نیست که یک مکان بزرگ را برای برگزاری عروسی انتخاب کنید، بلکه باید مکانی متناسب با مهمانان شما باشد تا هزینه اضافی در بر نداشته باشد. به طور کلی خدمات تشریفات مجالس در زمینه همفکری و مشورت به شما کمک خواهند کرد تا عروسی شما با هزینه مناسب برپا شود.

تشریفات مجالس 

تشریفات سران،جشن عروسی،عقد،نامزدی

 

۱ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *